Marka;
Bir işletmenin mal veya hizmetlerin, diğer işletmelerin mal ve hizmetlerinden farklı kılmak adına kullanılan tüm işaretlerdir. Kelime, şekil, slogan, renk, koku, harf, sayı, hareket, sesler markayakonu olabilmektedir. Marka isminiz, müşteri kitlenizin sizi rakiplerinizden ayırt edebilmesi için bir numaralı tanımlayıcınızdır.

Markanızın başkaları tarafından kullanılıp haksız kazanç elde etmesini önlemek için markanızı tescil ettirmeniz ileride doğabilecek hak kayıplarına engel olacaktır. Markanızın ayırt edici olması ve değer kazanması adına marka tescili önem arz etmektedir. Bir markanın resmi ve kesin sahibi olmak için, marka tescil işlemlerinin ntamamlamış olması gerekir. Marka tescili 10 yıl geçerlidir. Her 10 yılda bir yenileme işlemi yapılarak süresi uzatılmaktadır.

Marka Patent Başvur Firması olarak bizler; resmi marka tescil belgenizi kazandırmak üzere, sizleri EN HIZLI, KOLAY VE DÜŞÜK MALİYETLİ yoldan başarılı sonuca götürüyoruz. Marka tescil sürecinizde en ufak hayal kırıklığı yaşamayın, belgenizi kolayca alın, müşteri kapasitenizi artırın. Aklınıza takılan her türlü soru için tek mesajınız yeterli. Bizlere ulaşıp, değerli vaktinizi doğru cevaplar için harcayın.